Wykonamy nowoczesny profesjonalny dopasowany Sklep internetowy

Zacznij zarabiać online! Zbuduj z nami swój sklep internetowy

sklepy internetowe

E-commerce wciąż prężnie się rozwija

Branża e-commerc to jedna z szybciej rozwijanych w Polsce. Prowadzać swój sklep internetowy możesz zarabiać z dowolnego miejsca na ziemi i sprzedawać bez płacenia prowizji jak to jest na znanych marketplace. Pomożemy stworzyć profesjonalny sklep dopasowany do celów jakie realizujesz. Postaw na własny sklep już teraz!

Korzyści z posiadania własnego sklepu internetowego?

Posiadając własny sklep, masz pełną kontrolę nad jego wyglądem, funkcjonalnością i strukturą. Możesz dostosować każdy aspekt sklepu do swoich potrzeb i preferencji, co pozwala na stworzenie unikalnego i spersonalizowanego doświadczenia dla klientów.

Własny sklep internetowy eliminuje konieczność płacenia regularnych opłat abonamentowych, jakie naliczane są przez platformy sklepów internetowych. Po początkowych kosztach utworzenia, utrzymanie własnego sklepu może być znacznie tańsze w dłuższej perspektywie.

Korzystając z własnego rozwiązania, nie jesteś ograniczony przez zasady i ograniczenia narzucane przez platformy sklepów na abonament. Możesz implementować dowolne funkcje, które uznasz za korzystne dla Twojego biznesu.

osiadając własny sklep, masz większą kontrolę nad optymalizacją pod wyszukiwarki (SEO), co może przyczynić się do lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania i przyciągnięcia większej liczby klientów.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, przeniesienie sklepu na inny hosting lub platformę jest znacznie prostsze, gdy jesteś właścicielem całego kodu i bazy danych. Daje to elastyczność i niezależność w zarządzaniu infrastrukturą.
Możesz zapisać sklep na swoim komputerze i wrócić do niego za jakiś czas. W przypadku abonamentowych sklepów nie masz takiej możliwości.

Posiadając własny sklep, masz bezpośredni dostęp do danych klientów i pełną kontrolę nad komunikacją marketingową. Możesz budować bliższe relacje z klientami i efektywniej zarządzać strategiami lojalnościowymi.

sklepy internetowe woocomerc

Łatwe zarządzanie sklepem

Sklep internetowy, który stworzymy dla Cieie oparty będzie na systemie Woocomerc. Jest to jeden z najpopularniejszych systemów sklepowych w Polsce i na świecie. Dlatego jesgo obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Posiada wiele rozwiązań wspomagających sprzedaż i daje duże możliwości rozbudowy o kolejne elementy.

Rynek E-commerce w Polsce

Ile Polacy wydają?

Z badania PayPal eCommerce Index 2022 wynika, że Polacy miesięcznie wydają w internecie około 1600 zł. 67% z nich przynajmniej raz w tygodniu robi zakupy online, a przeciętny Polak dokonuje transakcji nawet do 4 razy w tygodniu.

Najpopularniejsze kategorie

  • odzież i dodatki, 
  • obuwie,
  • kosmetyki i perfumy,
  • książki, płyty,
  • produkty farmaceutyczne,
  • odzież sportowa,
  • sprzęt RTV i AGD.

Jak wygląda tworzenie sklepu internetowego?

Skontaktuj się

Napisz do nas. Opowiedź czym się zajmujesz i jakie masz ocekiwania.

Rozmowa

Po uzyskaniu zgłoszenia umówimy się na rozmowę online lub telefoniczną

Struktura sklepu

Przygotowujemy strukturę sklepu zgodnie z ustaleniami podczas rozmowy.

Tworzymy sklep

Pracujemy nad Twoim sklepem internetowym

Nie czekaj aż Twoja konkurencja będzie pierwsza!
Skontaktuj się z nami już teraz!

Scroll to Top