media społeczościowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnego biznesu, firma Markinf oferuje usługi z zakresu projektowania stron internetowych. Nasze projekty spełniają wszelkie wymagania związane z dostępnością informacji dla urządzeń mobilnych, co w czasach masowego wykorzystania urządzeń typu smartphone z szybkim internetem, jest kluczem do pełnej dostępności informacji.

Dlaczego warto posiadać stronę internetową?

We współczesnym świecie przepełnionym nowoczesnymi technologiami cyfrowymi, profesjonalna strona www staje się nieodłącznym elementem efektywnego prowadzenia biznesu. Jest to najbardziej popularna metoda bezpośredniego kontaktu z potencjalnym klientom, nie wymagająca ciągłego zaangażowania człowieka. Prawidłowo przygotowana witryna internetowa to najwygodniejszy sposób przekazania klientowi wszystkich niezbędnych informacji, począwszy od danych teleadresowych, wskazówek dojazdu, na szczegółowej i przejrzystej ofercie handlowej kończąc.

Cechy naszych produktów

  • Kompletność - nasze produkty realizujemy całościowo. Prowadzimy klienta przez wszystkie etapy realizacji i wdrożenia projektu. Począwszy od indywidualnego projektu graficznego, przez stworzenie funkcjonalnej aplikacji internetowej, aż do instalacji na serwerze. Ponadto oferujemy pomoc techniczną oraz szkolenia dla użytkowników.
  • Elastyczność - przygotujemy stronę internetową, która spełni najbardziej wygórowane i niestandardowe wymagania biznesowe.
  • Nowoczesność - nasze rozwiązania są nowoczesne i dostosowane do zmieniających się trenerów. Tworzone przez nas oprogramowanie jest kompatybilne z wszystkimi typami urządzeń mobilnych, a także najnowszymi programami stosowanymi przy przeglądaniu Internetu przez osoby niepełnosprawne.
  • Profesjonalizm - nasza profesjonalna kadra dokłada wszelkich starań, by Państwa projekt zrealizowany został zgodnie z obowiązującymi normami projektowania, użyteczności i bezpieczeństwa.
  • Innowacyjność - na każdym etapie realizacji projektu jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania, zarówno w zakresie funkcjonalnym, wykonawczym, jak i biznesowym.
  • Otwartość - przez cały okres współpracy nasza kadra jest do Państwa dyspozycji. Wszystko po to, by zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Oferujemy trzy podstawowe pakiety usług. Każdy z nich można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta.
Przyjmiemy każde wyzwanie!

WIZYTÓWKA

Cena od 699 zł

PRO

Cena od 2899 zł

BIZNES

Cena od 3699 zł

Analiza/doradztwo Analiza/doradztwo Analiza/doradztwo
Panel CMS Panel CMS Panel CMS
RWD RWD RWD
Do 5 podstron Do 5 podstron Do 10 podstron
Projekt graficzny Projekt graficzny (indywidualny) Projekt graficzny (indywidualny)
SLIDER SLIDER
SOCIAL MEDIA SOCIAL MEDIA
Google Analytics Google Analytics
Konfiguracja domeny/serwera Konfiguracja domeny/serwera
Pomoc techniczna 3 miesięcy Pomoc techniczna 3 miesięcy
  Szkolenie z obsługi CMS
    Wielojęzyczność

Podane ceny są cenami netto. Ceny ustalane są indywidualnie na podstawie analizy potrzeb klienta oraz specyfikacji funkcjonalnej i technicznej.

Analiza/doradztwo - Na tym etapie ustalamy indywidualne potrzeby klienta, pielęgnujemy dobre pomysły oraz doradzamy najlepsze rozwiązania, tak aby były najbardziej korzystne z perspektywy spełnienia wymagań biznesowych.

Statystyki Google Analytics - Narzędzie to pozwala monitorować ruch na stronie WWW. Kluczem jest dostarcznie jak największej ilości danych, które przełożą się na rzetelne informacje o poziomie wykorzystania witryny internetowej.

Responsive Web Design (RWD) – technika projektowania stron WWW, której głównym założeniem jest uzyskanie pełnej dostępności dla wszystkich typów urządzeń. Szczególny nacisk kładzie się na urządzenia mobilne, ze względu na fakt, iż mają one coraz większy udział w przeglądaniu Internetu. Efektem zastosowania tej techniki jest taki wygląd i układ storny, który będzie dostosowywał się automatycznie do rozmiaru aktualnie używanego urządzenia. Witryna tworzona z użyciem tej techniki jest uniwersalna - wyświetla się poprawnie zarówno na wielkich ekranach (np. Full HD), jak i na ekranach smartfonów czy tabletów. Wszystko po to, by uzyskać maksymalną dostępność do informacji.

Slider - element storny WWW, zwykle umieszczany na stornie głównej, który przedstawia treść w postaci atrakcyjnego graficznie, animowanego pokazu slajdów. Narzędzie to daje ogromne możliwości w zakresie różnicowania ekspozycyjności treści. Dzięki niemu użytkownik przeglądający stronę internetową, w pierwszej kolejności zwróci uwagę na te treści, które są najbardziej istodnie z biznesowego punktu widzenia.

CMS - (ang. Content Management System, CMS) to system zarządzania treścią. Pozwala na samodzielną zmianę treści przez użytkownika w tak łatwy sposób, że nie jest wymagane korzystanie z profesjonalnych usług informatycznych. Wszystko po to, by dostarczyć użytkownikowi narzędzie do samodzielnej pracy z witryną internetową. Umieszczanie zawsze aktualnych treści, dodawanie nowych informacji i stałe kreowanie wizerunku w sieci są dostępne bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.


Jak przebiega proces realizacji strony WWW?


1. Ustalenie potrzeb i czekiwań Klienta
2. Wycena realizacji, podpisanie umowy, wpłata zaliczki
3. Tworzenie prototypu projektu na kartce papieru i konsultacja z Klientem
4. Tworzenie indywudualnego projektu szaty graficznej, konsultacja z Klietem, wprowadzenie poprawek jeśli będą konieczne
5. Progromowanie, kodowanie strony www, wdrażanie systemu zarządzania treścią
6. Instalacja strony na serwerze, prowadzenie testów strony przez firmę oraz Klienta
7. Szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią CMS
8. Uruchomienie strony www na serwerze Klienta oraz konfiguracja domeny

Zamów rozmowę

Zamów bezpłatną konsultację. Zostaw nam swój numer, a my oddzwonimy. Przeprowadzimy analizę i zaproponujemy najlepsze rozwiązania.

 
Wróć na początek